Firma

KLIKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku od 1982r. Działając od 20 lat w branży gazowej postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowani rynku na oczyszczony olej rzepakowy i rozbudować portfolio firmy o linię technologiczną do degummingu oleju rzepakowego. 

W roku 2015 rozpoczęliśmy projekt budowy linii do odszlamiania oleju. W lipcu 2016 roku linia została przetesteowana i uruchomiona.  Zasotosowana przez nas technologia łączy w jeden proces odszlamianie oraz odkwaszanie co pozwala obniżycz koszty i czas całej usługi. Linia technologiczna jest w przeważającej części zautomatyzowana, jednak nad całością procesu czuwają wyszkoleni pracownicy, którzy kontrolują jego przebieg.

Zajmujemy się oczyszczaniem oleju rzepakowego 600 ppm fosforu do 300 ppm fosforu, 600 ppm fosforu do 30 ppm fosforu, 300 ppm fosforu do 30 ppm fosforu. Obniżamy również zawartość wolnych kwasów tłuszczowych w czyszczonym oleju.

Wykorzystujemy nowoczesne i ekonomiczne rozwiązania pozwalające na uzyskanie produktu najwyższej jakości przy optymalnych kosztach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i pełnym zaangażowaniem co w konsekwencji przekłada się na dobrze wykonaną usługę oczyszczania oraz zadowolenie klienta.

 

Zainteresowany?

Zainteresowała cię nasza oferta? Masz pytania związane z usługami filtrowania oleju? Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt